1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja nie powiodła się.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kramar2012, Grudzień 5, 2012.

1. kramar2012

kramar2012 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mój pierwszy post z takim oto problemem:

Podczas próby zainstalowania/pobrania nowej aktualizacji wyskakuje komunikat o takiej
    informacji:
    Nie można pobrać aktualizacji.Aby przetestować połączenie, otwórz obszar Ustawienia systemu i wybierz opcje Ustawienia sieci, Testuj połączenie z usługą Xbox Live .(Co oczywiście uczyniłem kilkakrotnie bez jakichkolwiek efektów)
    kodzie statusu:
    3F45-0000-0080-0300-8007-2751

Uprzedzając od razu, szukałem już na internecie lecz niczego nie znalazłem.

Z góry dziękuje za jakiekolwiek sugestie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafał Jakuć

Rafał Jakuć Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    konsola przerobiona? nic nie napisałeś o konsoli! JTAG/RGH nie podłączysz pod XBL aktualizacja only przez pendriva. Konsole masz od nowości? możliwe że jest zrobiony spoof napędów i aktualizacja nie przejdzie

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  5. kramar2012

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola nie przerabiana zakupiona w sierpniu bieżącego roku.Wersja:slim sytuacja ta nastąpiła po wygaśnięciu golda.Udalo mi sie zrobic aktualizacje poprzez pendrive ale teraz nie umiem sie połączyć z xbox live czyli kolejny problem i przy testowaniu połączenia to samo.Podłączona poprzez wifi.Ruter z tp linka bodajże wg-545g.Kolega kupował to samo u tego samego sprzedawcy i wszystko jest ok

6. pf1gura

pf1gura Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kietrz
    Spróbuj zrobić nowe konto na Xbox Live i pobrać ten profil na konsolę, sprawdzimy czy problem jest na koncie czy konsoli.

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Uzyj pomocy technicznej od ms

8. kramar2012

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pf1gura
    Zrobiłem tak jak pisałeś ale dalej jest problem z podłączeniem do usługi Windows live, normalnie podczas testu wszystko jest ok tzn z internetem i z siecią i b lad dopiero wywala przy łączeniu z live.Może to być ban na konto lub konsole?

9. pf1gura

pf1gura Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kietrz
    Przy banie powinien wyskoczyć komunikat, że konto zostało zablokowane, jeżeli tego nie ma to raczej nie. Spróbuj napisać do Pomocy technicznej tak jak pisał już akwarium25

Wczytywanie...

Poleć forum