1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja offline oraz ap 2.5 na iextreme 1.9

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Chazy, Sierpień 10, 2011.

1. Chazy

Chazy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam. Jak w temacie mam dwa pytania.

1. Aktualnie konsole mam w miejscu, w którym nie mam bezprzewodowego internetu i próbowałem wgrać update do konsoli poprzez pendrive. Dowiedziałem się, aby to zrobić trzeba mieć sformatowanego do FAT32, tak więc zrobiłem. Wgrałem folder z updatem na pendrive'a (jest to jedyny folder, znajdujący się aktualnie na nim). Po włożeniu go do konsoli, nie ma żadnej reakcji. Wchodzę w ustawienia -> pamięć, widzę 2 dyski podłączone do urządzenia, lecz nie mogę przeglądać plików znajdujących się na podłączonym pendrive. Po kliknięciu mam 2 opcje do wyboru, dostosowania i użycia urządzenia jako dysk pamięci głównej. Po dostosowaniu na pendrive'a dochodzi folder od nazwie Xbox360, który zajmuję ponad 80% miejsca, a konsola nie wykrywa żadnych plików na nim. Co jest nie tak?
    Konsola jest nowa, kupiłem ją jakieś 3 tygodnie temu. Ma chip iextreme 1.9

2. Druga sprawa, to jest uruchomienie gier z zabezpieczeniem ap 2.5. Piszę o tym tutaj, ponieważ naczytałem się już masę poradników, jak uruchamiać owe gry i powiem szczerze, że nawet zliczyć nie umiem ile ludzie sposobów na to podawali. Raz czytałem, że trzeba jakoś patchować, ktoś inny pisał, że przy niektórych tytułach trzeba poczekać jakiś czas, jeszcze ktoś pisał o jakiś dashboradach. Czy mógłby mi ktoś teraz jasno napisać, albo odesłać do jakiegoś AKTUALNEGO poradnika, jak uruchomić gry z zabezpieczeniem ap 2.5 z chipem iextreme 1.9? Gry bez ap 2.5 chodzą mi bez zarzutów.

I proszę nie piszcie mi tutaj, że google nie boli czy mam sobie sam znaleźć. Szukałem, a forum jest od tego, żeby pytać. Pytam, bo nie chcę sobie nowej konsoli rozwalić, albo usunąć przeróbki. Więc jeżeli macie ochotę napisać, że mam sobie sam poszukać, to odpuśćcie i nie nabijajcie sobie postów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    1. Jaka wersję dashborda masz w konsoli a jaką na pendrive? Bo wychodzi że są to te same wersje skoro po włożeniu nic się nie dzieje. Spróbuj włożyć pendrive do konsoli i dopiero ją włączyć.
    2. Uruchamianie gier z AP jest zależne od wersji dasha... Jaką wersję posiadasz?

5. Chazy

Chazy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Aktualnie nie mam konsoli obok siebie. Czy ten dashboard jest zależny od daty produkcji konsoli, czy jest to losowe? Posiadam X360 slim z 18 stycznia tego roku.

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jak będziesz miał konsole to sprawdź i daj znać.

7. Chazy

Chazy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Dobra, zaktualizuje do 1.91 i wszystko powinno śmigać. :) Do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum