1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Offline

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez akabibdudka, Czerwiec 25, 2012.

1. akabibdudka

akabibdudka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć!

Mam do was ogromną prośbę, moja konsola jest przerobiona - chcę grać przez Xbox Live. Podłączyłem się bezprzewodowo i wyskoczyła mi informacja o potrzebnej aktualizacji (podobno jeśli dałem "Tak" to stracę tę przeróbkę), a słyszałem że jeśli zaktualizuje sobie poprzez wgranie przy użyciu Pendrive to tę przeróbkę zachowam. Mój dashboard to 2.0.13604.0 , prawdopodobnie LT1.9 ponieważ niedawno kupiłem, ale nhl 12, dirt 3 takie gry mi działają. Czy jest ktoś w stanie podać mi link do potrzebnego dashboardu bądź całej aktualizacji i czy to jest oczywiście prawda że przez pendrive nie stracę przeróbki.

Dzięki i pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. runEPIC

runEPIC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zaktualizuj i wgraj LT 3.0.

Wczytywanie...

Poleć forum