1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja oprogramowania a gry na dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez korea1995, Styczeń 5, 2016.

1. korea1995

korea1995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie
    Czy po zaktualizowaniu oprogamowania przez internet xbox live xboxa360 gry zapisane na dysku pozostaną na dysku czy zostaną usunięte? Bo gdy chcę wejść w Internet exploler lub w youtube to pojawia się komunikat o wymaganej aktulaizacji oprogamowania. Mam xboxa 360 z oryginalnym oprogramowaniem nieprzerobiony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. korea1995

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A i gry chodzą bez płyty mam pobrane bezpośrednio ze strony xboxa. I jescze jedno pytanie czy savewy zostaną czy się usuną?

5. Corona

Corona Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli gra lub aplikacja była zainstalowana na dysku twardym, po usunięciu trzeba będzie zainstalować ją ponownie. Jeśli gra lub aplikacja została kupiona w usłudze Xbox Live, po usunięciu również trzeba będzie pobrać ją ponownie. Nie przejmuj się, za już kupioną zawartość nie zostaną ponownie naliczone opłaty.

6. korea1995

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do tych gier nie jestem pewny czy byly pobierane ze strony xboxa. aktualizacja jest potrzebna bo bez tego nie moge korzystac z internetu i nie moge korzystac ze wszystkich aplikacji na konsoli przez neta

Na pewno bo nie wiem czy aktualizowac bo bez niej nie moge korzystac z youtube, IE dailymotion eurosport player it'd?

To juz nie wiem gry i savewy zostaja w koncu czy nie?

Edytuj swoje posty, nie pisz jeden pod drugim #Jabar

7. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No jprdl :facepalm:
    Po usunięciu to chyba normalne, że trzeba od nowa pobrać.
    Przy aktualce dasha, gry i apki zostaną.

8. Rafalek1985

Rafalek1985 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    skoro to aktualizacja to dla czego mają się usunąć ??? chyba że przywracasz ustawienia fabryczne. ale z tego co piszesz to tylko aktualizujesz a to nie powinno wpłynąć na dane zapisane na dysku

Wczytywanie...

Poleć forum