1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja oprogramowania przez live Pytanie

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez redman89, Czerwiec 5, 2011.

1. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panowie mam takie pytanko czy po połączeniu z live od razu aktualizuje mi oprogramowanie czy trzeba zaakceptować ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trzeba zaakceptować.

4. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Pojawi sie odrazu informacja czy chcesz zaktualizować, jeśli odrzucisz nie połączy cię z XBL i tak przy każdym uruchomieniu xboxa z podpietym internetem.

5. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To mam jeszcze takie pytanie: Nie połączy mnie wogóle czy np. zaktualizuje mi profil na live ale nie będę mógł grać ??

6. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Nie jeśli nie potwierdzisz zainstalowania aktualizacji to nie będziesz mógł się połączyć z XBL.

Wczytywanie...

Poleć forum