1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja PlayStation 4 - zrzucimy materiały na USB, a HDMI zostanie odblokowane!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 19, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się zapowiedź nadchodzących zmian. System PlayStation 4 otrzyma nową aktualizację, która między innymi usunie zabezpieczenie HDCP z portu HDMI!

W oficjalnym komunikacie przedstawiciele firmy zapowiedzieli, że w najbliższym czasie PlayStation 4 otrzyma kolejną ważną aktualizację, która w końcu usunie zabezpieczenie HDCP oraz umożliwi zapisywanie swoich materiałów (screeny i filmiki, które uzyskujemy przez opcję Share) na dyskach przenośnych (USB)! Dodatkowo edytor wideo, który jest wbudowany w system zostanie ulepszony o nowe funkcje.

Te innowacje mają sprawić, aby nowy sprzęt Japończyków był bardziej społeczny i pozwalał na łatwiejsze dzielenie się epickimi momentami z gier.

Natomiast kolejny update poprawi jakość streamowanych materiałów – transmisje będą działać w 720p (na Twitchu i Ustream) oraz pojawi się archiwizacja materiałów.

Jest to na pewno wyśmienita wiadomość dla wszystkich osób, które użerają się ze splitterami, aby ominąć to dość męczące zabezpieczenie. Dodatkowo funkcja Share będzie bardziej przyjazna – skończy się zrzucanie filmików na Faceeboka, zapisywanie ich, a następnie wrzucanie na YouTube’a! ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Super wreszcie coś konkretnego jeszcze niech dadzą jakieś aplikacje:)

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Dobra wiadomość

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    i widzicie fanboye microsoftu. Nam sony cały czas pomaga :)

6. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Dobra wiadomosc. Niech jeszcze umozliwia normalne odtwarzanie muzyki z poziomu konsoli, bo to tez jest dla mnie niezrozumiałe zagranie.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

8. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Niech wprowadzą brak hdcp na ps3.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No tak. A ostatni update dashboardu XO, który m.in. dał streamowanie Twitcha w 720p + zachowanie owych filmików na dysku, faktycznie M$ nie pomógł. A w drodze kolejna aktualizacja, która m.in da wsparcie dla dysków zewnętrznych. Weźcie już się ogarnijcie i nie róbcie zamieszania takimi tekstami, bo takie coś to totalna żenua.

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Punkty karne dla przykładu - żółta kartka jako ostrzeżenie dla innych.
    Postów tego typu nie chcę widzieć.
    Użytkownik PEH już poleciał, nie widzę przeszkód żeby porozdawać kilka kolejnych punktów.
    Czysta przyjemność.
    Proszę o raportowanie tego typu postów, takie zachowanie najwyższy czas zacząć ukracać.
    Komu się nie podoba Xbox One czy którakolwiek z konsol MS - zapraszam na PSforum.pl - Forum o konsoli PlayStation 4 - PS4 oraz PSX, PS2, PS3, PSP, PSV, tam możecie sobie hejtować do woli.​

6 użytkowników lubi ten post.
  11. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    a w czym konkretnie przeszkadza blokada dhcp na tym porcie (naprawdę nie wiem)

@z0nk31
    Rozumiem, że chodzi o to, że nie chcesz tu widzieć śmietnikowych postów, tak? No bo chyba każdy ma prawo wyrazić swoją niechęć na tym forum do czegokolwiek o ile robi to w ludzki, dojrzały sposób, prawda?

12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @UP
    dlatego nie dostał punktów karnych tylko ostrzeżenie.
    Chodzi o to żeby zacząć ukracać proceder hejterstwa i trolizmu.
    Można wypowiadać się w sposób kulturalny a nie prowokacyjny czy złośliwy.
    Wiele ciekawych tematów zostało wywalonych do kosza bo kilku takich 'PEH'ów' wpadło w temat i zamiast pisać na temat wyszydzili jakie to konsole są be i niedobre.

1 osoba to lubi.
  13. fazarro

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wszystko jasne. w końcu jakieś normalne podejście do tematu. wspieram po stokroć!

14. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  15. fazarro

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    drogi SETH, o mój najulubieńszy, administratorze i moderatorze!

Wykład o czytaniu ze zrozumieniem już wcześniej dałem na priv, więc temat ten uważam za zamknięty.
    Widzę,że nie skorzystałeś z moich rad dotyczących doskonalenia tej właśnie umiejętności.

Ale koniec prywaty.

o co chodzi z tą blokadą hdcp?!

16. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To ciekawe po co to forum jest jak ma być cenzura na dany temat i trzeba pisać tylko jaka dana konsola jest cudowna. A po drugie temat jest na forum o ps4 a nie tutaj takie moje zdanie. A po trzecie forum Playstion jest bardzo ubogie w użytkowników zapewne większość fanboyów sony tutaj siedzi.

17. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    lubie ich podejście dla graczy, przykład to ps plus gdzie dostajesz fantastyczne gry

18. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niektórzy kupują ps3 i jadą na ps plus bo ich na gry nie stać:).A ps plus tylko 130zl na rok. Dziwią mnie pustki na forum Playstion skoro tyle ludzi ma ps3/ps4. I co dziwniejsze brak tam hejterów i nikt nie jedzie z One.

19. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie pozwala zapisywać obrazu zewnętrznymi recorderami obrazu bo sygnał video jest zabezpieczony przed kopiowaniem.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

20. -=SETH=-

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Aizen30 aka Toffu, mistic jak coś Ci się nie podoba to zawsze to forum możesz opuścić i pisać na psforum, dziwne jest to że tylko Ty masz z tym problem...
    Każdy może pisać co chce i gdzie chce, tylko bez hejtu, znieważania innych i co najważniejsze z sensem czego Ty akurat nie potrafisz, klepiesz posty na 'sklejkę'' pisząc to samo co ktoś napisał wyżej ubierając to w swoje słowa lub tak jak teraz w aktualnościach piszesz coś w każdym temacie bez sensu...
    Byleby nabić post...

21. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pisanie o toffu itd w kółko też jest bezsensu, nie wybieram się na forum Sony napewno. Dobra prowakacja nakręca temat i nie mam z niczym problemu. Za każdym razem będzie taka sama odpowiedz na ten temat z mojej strony. Za nabijanie postów mi nie płacą i nie o to chodzi....

Wczytywanie...

Poleć forum