1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja podczas proby gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Veyron84, Kwiecień 6, 2010.

1. Veyron84

Veyron84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej mam nastepujacy problem:
    Mam przerobiona konsole na 1.5i. Sciagnelem AvP i Army of Two 2, przerobilem z Wave4 na Wave3 zeby dziala z moim softem jednak jak chce grac to konsola chce sie zaktualizowac. Niestety mimo poprawnego polaczenia z netem, nie dokonuje aktualizacji. Konsola jest juz zbanowana. Nie wiecie moze co moglbym zrobic w tej sytuacji??
    Mam NXE z avatarami jednak nie wiem jaka wersje. Powienem szukac aktualizacji konsli (NXE) czy akiejs aktualizacji gier?
    Pozdrawiam i z gory dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Zainstaluj update ktory mam w sygnaturce i po problemie.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    przeklej.pl - systemupdate .rar. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl pobierz, rozpakuj podłącz pendrive, włącz konsole,
    Struktura katalogów jak rozpakujesz ma być jeden folder o nazwie $SystemUpdate a w nim pliki i to na pena\lub nagrane na płytę. Postępujesz dokładnie jak napisałem

Wczytywanie...

Poleć forum