1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja - POMOCY!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rambo12311, Luty 18, 2013.

1. rambo12311

rambo12311 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Po dłuższym czasie postanowiłem zaktualizować swoją konsolę... ale tu jest wielki problem...jak to zrobić . szukałem i znalazłem wątek gdzie było opisane i podany link do tego tutorialu --> http://xboxforum.pl/artykuly-206/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932/
    Wszystko fajnie ale po pierwsze pisali ludzie coś o jakimś OFW i spoof'ie. Niestety nie wiem o co w tym chodzi :/ Chciałem także sprawdzić czy laptop będzie mi znajdował napęd, który podłączyłem lecz podczas włączania Jungleflashera wyskakuje mi błąd ale się włącza wiec ok. Dalej Wyskakuje, że nie znajduje żadnego portu VIA i jedyne co mi znajduje to CD-ROM w laptopie ;/ Kolega mi kiedyś mówił, że muszę mieć jakiś konkretny chipset płyty głównej żeby zrobić aktualizację ;/
    Proszę o wyrozumiałość ze strony doświadczonych forumowiczów gdyż jestem w tych tematach zielony ^^ Byłbym wdzięczny gdyby mógł mi ktoś w tym wszystkim pomóc i powiedział co i jak :)

Wczytywanie...

Poleć forum