1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja poprzez gre

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wadeblade, Czerwiec 14, 2012.

1. wadeblade

wadeblade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Przeszukałem forum, ale nie znalazłem wątku, który by mi pomógł. Sprawa wygląda następująco:
    Niedawno przerobiłem konsolę- ponownie, ponieważ dokonałem aktualizacji przez neta i się przeróbka posypała.
    Ale wracając do sprawy. Pobrałem z sieci gierkę (Gra o tron) po czym nagrałem, wsadziłem płytkę do konsoli i wyskoczyło mi żeby dokonać aktualizacji, inaczej nie pogram. Zaznaczyłem oczywiście, że nie chcę(żeby uniknąć ponownej utraty flashu napędu). Moje pytanie brzmi: Czy jak dokonam tej aktualizacji (która wydaje się być niezbędna) znowu stracę przeróbkę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. NewStar

NewStar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stryków
    Nie stracisz ja też tak miałem w Batmanie żeby zaktualizować grę więc sięgnołem po poradę specjalisty i powiedział żebym zrobił i rzeczywiście dalej mam przerobionego a gra śmiga :)

4. wadeblade

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No trochę się boję. Może jakiś spec się wypowie, żebym miał pewność, że nic się nie posypie( trochę szkoda znowu 40zł płacić+paliwo, przez głupotę):redface-new:

5. NewStar

NewStar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stryków
    A ile zajmuje aktualizacja gry ?!

6. wadeblade

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a gdzie to zobaczyć? a i jeślli to coś da to mam D:2.0.14699.0

7. NewStar

NewStar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stryków
    To kliknij żeby zaktualizować offline wtedy nic się nie stanie jakbyś robił tak jak ja Online to byś wiedział ile zajmuje aktualizacja ;]

8. wadeblade

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w sumie czytając trochę to widzę, żeby nie instalować nic z MS, czyli online z live, tak jak zrobiłem to poprzednio. Z płyty z grą powinno działać...chyba

9. NewStar

NewStar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stryków
    Poczytaj sobie jak jeszcze nie jesteś pewien ja płaciłem za przerobienie konsolki 150 zł i miałem wahania ale się spytałem tego kolesia co mi przerabiał i powiedział że mogę a teraz to ciągle gram na Xbox Live na piracie narazie nie mam bana ale co tam ^^

10. wadeblade

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no zrobiłem aktualizacje i działa:) wyczytałem, że jak się miało w miarę nowy dash to aktualizacje powyżej jego przeróbki nie kasują. uff chwila stresu...

11. NewStar

NewStar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stryków
    Widzisz to nie takie straszne jak się wydaje :)

Wczytywanie...

Poleć forum