1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja problem ..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fazekass, Październik 30, 2010.

1. fazekass

fazekass Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam taki problem którtko mówiąc gdy wkładam nowe gry typu PES 2011 czy jakąś inną nową wyskakuje mi okienko, że jest mi potrzebna akutualizacja,podlączałem konsole do internetu ale to nic nie dało akutulizacja się niby robiła ale i tak dalej prosi o to samo, kosole mam przerobioną i nie wiem co zrobic, slyszałem, że można aktualizacje nagrać na płyte i z niej uaktualnic oprogramowanie, to jeśli ktoś by miał tę aktualizacje to poprosilbym o link to nagram i spróbuje chyba, że inaczej mam to zrobić, pomożcie jak możecie :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie ten dział czytać opisy działów a nie piszecie gdzie popadnie .

4. fazekass

fazekass Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ludzie pomózcie to jest problem, doczytałem sie na tym forum że trzeba wrzucić dashboarda na pendrive i z niego odpalić aktualizacje ale wszystke linki wygasły albo nie dzialają mógłby ktoś mi udostępnić?

Wczytywanie...

Poleć forum