1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja profilu na innej konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kuchcikk, Czerwiec 13, 2010.

1. kuchcikk

kuchcikk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Witam, chciał bym aktualizować swój profil (gamescore), lecz mam przerobioną konsolę, której nie podłaczałem do sieci przez ostatnie pół roku. Czy mogę po prostu odpiąć dysk i podpiać do konsoli nie przerobionej u znajomego i połączyć się z siecia w celu akutalizacji ? Czy profil automatycznie zaskoczy i czy tej nie przerobionej konsoli na pewno nie grozi ban,nawet jeśli grałem w gry przed premierą?

z góry dziękuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. mateusz121393

mateusz121393 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Dołączam się do pytania przed mówcy.

4. kuchcikk

kuchcikk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    sam sobie odpowiadam...można normalnie przełożyć hdd do "czystej" konsoli i aktualizować profil, zrobiłem tak przed chwilą. Temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum