1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja przed zagraniem w L.A Noire

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Weegee, Maj 27, 2011.

1. Weegee

Weegee Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio wrócił mi xbox z naprawy ( leżał w szafie 6 miesięcy ) . Pobrałem sobie kilka nowych gierek, na pierwszy ogień poszło L.A Noire i przed uruchomieniem pojawia się prośba o aktualizację , i teraz mam pytanie , skąd ją pobrać na pendrive ? I czy po niej nie przestaną mi działać gry ? ( tzn czy nadal będę miał konsolę przerobioną ? ) . Jeśli to pomoże to informuje , że nie podłączam konsoli do internetu.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. methodred

methodred Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Pewnie woła o nowy dash. Możesz pobrać aktualizacje z xbox.support najlepiej na pendrive,a. Konsolę nadal będziesz miał przerobioną.

4. pajunk93

pajunk93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śmigiel
    Chwila, jeśli wkładasz płytkę L.A Noire i woła o aktualizacje, nie chodzi o Dash'a. GTA IV i inne gry też wołają o aktualizacje, ale tylko z poziomu płyty. Są one nie zbędne aby w daną grę grać.

5. kisiel5577

kisiel5577 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pajunk93 - co Ty gadasz? Zapewne ma starego dasha i dlatego woła o aktualkę. Jaka przeróbka? Jedynie gry z AP2.5 nie będą Ci działać - pobierz dasha 2.0.12625.0

6. Mioodek30

Mioodek30 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam identyczny problem walczę z tym już drugi dzień, nic nie pomaga. Nie uzywałem Xboxa też ze 6 miechów. L.A. Noire chce aktualizacji która nie chce się zainstalować do końca wyskakuje błąd 3151-0000-3000-0904-8007-0002. Miałem starego dasha i tam gdzie dane systemowe miałem numer 9199 albo cos takiego po wlozeniu plyty wszystko jest tak: D:2.0.12625.0 - K:2.0.12625.0 (BK:2.0.1.888.0). Z tego co pamietam iXtreme 1.51 i wszystko chodziło zawsze a jak nie to dawałem ActivateISO i chodziło, a teraz znowu microsoft jakieś badziewia porobił.

POMOCY!

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    płyta musi mieć oryginalny nie zmieniony wave...inaczej aktualizacja nie pójdzie...nie ściągaj aktuazliacji z live bo skasujesz sobie przeróbkę....tak wogole to wy szukacie troszkę?? 10 dziś taki temat

8. Mioodek30

Mioodek30 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    JEST! Znalazłem rozwiązanie! :D Wystarczy włożyć płytę Crysisa 2 i zaktualizować z niego. Potem L.A Noire odpala bez problemu.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum