1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja przerobionego xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kinio99, Marzec 20, 2016.

1. kinio99

kinio99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem tu nowy i nie znam zasad tu panujących więc jeśli któreś z nich łamię tym postem z góry przepraszam.
    Mianowicie od paru lat mam xboxa 360 w wersji fat 8 GB. Jest on przerobiony zgaduje, że ma LT 3.0 (grałem na nim w gry takie jak wiedźmin 2, a to chyba jeden z wymogów). Dash to 2.0.17349.0 . Przed chwilą nagrałem fifę 16 i przy włączaniu wyświetla mi się komunikat o nakazie aktualizacji. Moje pytanie jest następujące. Czy aktualizując konsolę z płyty istnieje szansa na bana i czy przeróbka usunie się wraz z aktualizacją? Wiem, że takich tematów było już wiele, ale odpowiedzi nie były spójne i nie dotyczyły stricte takiej konsoli z takim dashem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  4. kinio99

kinio99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. daniel_66

daniel_66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    rzeszow

Masz kolego Lt 3.0, możesz śmiało aktualizować do 17489,bo napęd ma fw. 225,więc bez obaw ..:)A czy bana dostaniesz na live,tego nikt nie wie..

Wczytywanie...

Poleć forum