1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja przerobionej konsoli, a oryginalne gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grabeq, Marzec 18, 2013.

1. grabeq

grabeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio zakupiłem używanego X'a. Konsola jest przerobiona, o czym wiedziałem, ale cena była atrakcyjna. Sam gram wyłącznie na oryginałach. Niestety oprogramowanie jest sprzed roku i najnowsze gry wymagają aktualizacji. W związku z tym chciałem zapytać, czy jeśli zaktualizuję firmware i przeróbka zostanie usunięta, to nie będę miał problemów z uruchamianiem oryginalnych gier? Na piratach mi nie zależy. Druga sprawa dotyczy tego, czy jeśli przeróbka zostanie usunięta, to po jakimś czasie będzie można znowu przerobić X'a (obecnie jest LT 2.0, chciałbym po jakimś czasie przerobić na LT 3.0)? Z góry dziękuję za odpowiedzi i proszę o wyrozumiałość bo jestem nowy w tym temacie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na org nadal spokojnie będziesz mógł grać, a co do LT 3.0 to też spokojnie zrobisz :)

EDIT: Wywalania przeróbki M$ nie zrobił celowo, po prostu wprowadzając oprogramowanie do napędów,
    umożliwiające odtwarzanie gier w nowym formacie XGD 3, pozbawił ludzi flasha napędu.
    Dokładnie jak pisał kolega poniżej, do dasha 13146

1 osoba to lubi.
  4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Skoro grasz na oryginałach, aktualizacje możesz śmiało zrobić, najlepiej z pendrive'a.
    Czy usunie przeróbkę? Wszystko zależy od tego, jaki dashboard ( system główny konsoli ) jest aktualnie wgrany:
    - starszy od 2.0.13146.0 -> usuwa przeróbkę,
    - nowszy od 2.0.13146.0 ( np. 13599, 16202 ) nie usunie.

Przeróbkę możesz zrobić w każdej chwili, M$ nie dodał żadnych zabezpieczeń, które uniemożliwiają jej wykonania.

1 osoba to lubi.
  5. grabeq

grabeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki za info. Piszę z pracy więc nie mogę w tej chwili sprawdzić wersji dasha, ale ogarnę to po powrocie do domu. Przy czym tak jak pisałem, nie zależy mi jakoś szczególnie na tym, żeby przeróbka została, bo i tak wcześniej czy później wgram nową wersję LT.

6. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Na tym lt zostanie po upragrade

7. grabeq

grabeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze raz wielkie dzięki za rady. Aktualizacja z USB poszła gładko, o dziwo przeróbki nie ruszyła. Jeśli chodzi o mnie temat spokojnie można zamknąć.

8. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Zadna nowosc lt 2 czyta format xgd3 dash uznaje ,ze soft napedu jest aktualny.

Wczytywanie...

Poleć forum