Aktualizacja przerobionej konsoli LT 2.0

P

pawelo20

Guest
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum i to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.
Kupiłem używaną konsolę Xbox 360 premium z 20gb dyskiem.
Konsola jest przerobiona na lt 2.0 a obecna wersja systemu to 2.0.12625.0.
Chciałbym zagrać na nie w oryginalne GTA V w związku z czym mam pytanie bo na pewnie będę musiał zaktulizować konsolę a czytałem że jeśli jest dashboard niższy od 2.0.13146.0 to stracę przeróbkę co wtedy mogę zrobić? I jak taką aktualizację najlepiej wgrać? I jeszcze mam pytanie kiedy najbezpieczniej sprawdzić na xbox live czy konsola jest zbanowana po wgraniu aktualizacji czy teraz?
Z góry dziękuje za pomoc.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Wgraj najnowszy dash ale z pena nie z płyty, nie ma opcji sprawdzenia bez podłączenia się do neta ale musisz mieć najnowszą wersją dasha. Jeszcze zostaje kwestia czy masz w środku napęd zgodny z fabrycznym montowanym skoro to używka.
 
P

pawelo20

Guest
Dziękuje za odpowiedź. A po aktualizacji z pena przeróbke stracę już bezpowrotnie i będą chodziły już tylko oryginalne gry? Niestety nie mam pojęcia jak to sprawdzić, jeśli mógłbym jakoś zobaczyć to bez rozkręcania konsoli to sprawdzę ale niestety nie znam się na tym i boję się jej rozkręcać. A po wgraniu tego najnowszego dasha mogę sprawdzić juz na xbox live czy jest zbanowana? Widziałem tez taki poradnik jak sprawdzic czy konsola jest oflagowana? Czy on jest skuteczny i jesli wyjdzie ze np nie jest oflagowana to po aktualizacji i straceniu przerobki bedzie duza szansa na bana jesli bede gral tylko na oryginalnych grach?
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Stracisz do momentu kiedy nie zrobisz jej na nowo lub nie oddasz komuś do zrobienia. Podaj MFR DATE i kolory kabli
 
P

pawelo20

Guest
MFR DATE 2006-03-29.
Zdjąłem ten przedni panel niestety nie widzę tych kabelków w tym miejscu gdzie są widoczne kabelki na wrzuconym zdjęciu mam taki czarny plastik za ktorym nie ma kabelkow. Zrobilem zdjecie ale nie wiem jak je tutaj dodac.

Edit:



Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - bcf016c68c70b.jpg
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Stary sprzęt kupiłeś..... Rób aktualizacje i może uda się godzinę pograć w GTA zanim pojawi się Rrod.....

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka
 
P

pawelo20

Guest
A co teraz mogę zrobić? :( Jest sens robić tą aktualizację czy szukać innego Xboxa? Co mi radzisz?
 

wiepsz

Świeżak
Świeżak
Z LT 2.0 na xbl lepiej się nie wybieraj. Jak chcesz grać tylko na oryginałach, wgraj oryginalny fw napędu (jeśli jw. jest zgodny z konsolą), wtedy na xbl pod warunkiem, że konsola nie jest zbanowana będziesz raczej w 100% bezpieczny. Możesz wybrać inną opcje, czyli wgrać LT 3.0 i nagrywać samemu, wtedy też możesz bezproblemowo grać na live. W razie zbanowania konsoli dysk możesz odblokować i grać offline. Najbardziej polecam tę ostatnią opcję, Twoja konsola ma już parę lat, jest używana, nie wiesz jak długo podziała i czy nie ma ukrytych wad. Koszt wgrania softa, nagrywarki (niekoniecznie ihas 124b, z payloadem współpracuje dużo modeli i przy dobrych ustawieniach rezultaty są zadowalające) i płyt wyniesie Cię mniej niż nowe GTA :)
 
P

pawelo20

Guest
Zrobiłęm jeszcze teraz test tym programem xVall 2.0.
Wpisałem numer seryjny i wartosc X z ustawien konsoli.
Wyswietlil sie napis Console banned czyli chyba wszystko jasne :( Czy ten program może się mylić?
 

Do góry Bottom