1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja przeróbki - problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lowmax, Styczeń 20, 2013.

1. Lowmax

Lowmax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jako że jestem nowy na forum to przy okazji - siema !
    A teraz do rzeczy.
    Mam przerobioną konsolę , nie mam zielonego pojęcia jaka przeróbka ani też jaki napęd ( jest to xbox fat i chyba arcade). Jakiś czas temu pożyczyłem od kumpla Mortal Kombat , wpuszczam grę do czytnika ( on ma czarnego boxa slim ) i zaczyna mi aktualizować bo w przeciwnym wypadku konsola nie odpali płyty. No to ok ( bo uwielbiam MK no cóż fan to fan), ładnie zaktualizowało , gra działa ogólnie super. Po czasie gdy zdecydowałem się ( w końcu po czasie zwlekania) nagrać Angry Birds trilogy (diabeł ściągany stąd Wymoderowano ) i po odpaleniu tejże wersji zaczyna się ponowna aktualizacja. Leci , leci , leci i d**a. błąd aktualizacji skontaktuj się z supportem kod błędu : 3151-3CD6-9900-0F00-C000-0034 ( jakby ktokolwiek to rozumiał). I na żadne sposoby nie chce mi normalnie odpalić moja ukochana skrzynka. Wkładałem inne płyty , nic. Wrzucałem Dashboard 2.0.13146.0 z pendrive , ani drgnie , niezwyciężony błąd. Czy jest ktoś kto mógłby mi wyjaśnić czy można to w chałupniczy sposób naprawić ( nie stać mnie za bardzo na wizytę u serwisanta-hackera) , jestem w stanie to ogarnąć jeżeli wymaga to ingerencji w system , potrzebuje tylko tego jakie narzędzia załatwić i dokładnie co zrealizować(umiej obsługiwać ewentualnie lutownice). I proszę o powstrzymanie się od hejtingu związanego z posiadaniem przeróbki , jesteśmy graczami , każdy gra jak może.

p.s jeżeli temat umieszczony w złym miejscu bądź już był proszę o link bądź ewentualne przeniesienie ( używałem opcji szukaj ;))

2. Lotnik421 Xbox One

3. marjooo

marjooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    potrzebujesz dasha 15574

4. Lowmax

Lowmax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    już ściągam , pytanie czy będe musiał sflashować napęd no i rzecz jasna jak moja dalsza gra na piratach będzie wyglądać , czy to mi zablokuje przeróbkę ( mam od groma gier , nie bawiłem się w patchowanie)
    Ok zaktualizowane , nie widzi płyt jako płyty z grami...co teraz mogę zrobić?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. marjooo

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. Lowmax

Lowmax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli zrobić flash tak? Czy po prostu jest jakaś aktualizacja napędu którą można wykonać również pendrive

7. marjooo

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, teraz pozostaje flash napędu (Tutorial). Z pendriv'a tego nie zrobisz.

8. Lowmax

Lowmax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to lipa bo mam laptopa tylko

9. marjooo

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz poszukać kogoś, kto Ci to zrobi w dziale Usługi lub http://xboxforum.pl/uslugi-49/poszukuje osoby która przerobi mi konsole

Wczytywanie...

Poleć forum