Aktualizacja przerobki- PROBLEM!

kawa111

Świeżak
Świeżak
Witam mianowicie mam problem z aktualizacja mam przerobionego xbox360 ale nie wiem jaki byl wczesniej dash itp nie moge tego sprawdzic bo obojetnie czy z dyskiem czy bez , czy z plyta czy bez caly czas mam okienko o tresci ze zatrzymano aktualizacje wloz dysk i sprobuj ponownie i nic nie moge z tym zrobic.Prosze o pomoc co z tym zrobic . Co mam wgrac na pendrive zeby zadzialalo i nie zepsulo przerobki w ogole co zrobic zeby sie pojawilo cokolwiek niz to okienko o przerwanej aktualizacji . Mam pendrive 8gb
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Jaka to przeróbka i co zrobiłeś, że się tak stało
 

kawa111

Świeżak
Świeżak
Odpalilem raymana i przypadkowo kliknalem TAK jak mnie zapytalo czy aktualizowac i po tym mi wyskoczylo takie okienko. wlasnie nie wiem nic wiecej dalem xboxa do przerodbienia i takiego dostalem wszystko bylo wporzadku do dzisiaj. Probowalem dashe wgrywac na pendrive ale jedyne co sie dzieje jak podpinam to na 2s jakby kontynuuje sie aktualizacja i potem wraca do bledu. Co moge z tym zrobic?

EDIT
mam bardzo malo wiedze w tym temacie tylko tyle co poczytalem na forach dzisiaj wiec prosze was pomozcie i miejcie swiadomosc ze macie do czynienia z calkowitym swiezakiem w jakiejkolwiek kwesti dotyczacej xboxa

Info orso // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Jak sie nie znasz to do serwisu

Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom