1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja przerobki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez prezeson, Październik 15, 2010.

1. prezeson

prezeson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, Mam naped Benq z przerobka 1,51 i nie posiadam klucza a chcialbym sobie zaktualizowac na iXtreme 1.6.1 NonStelath. Czy jest to mozliwe zrobic w domu ? Jesli tak to moze jest juz jakis poradnik ale nic nei znalazlem. Ile by to kosztowalo gdybym komus to zlecil ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jest.
    Podłączasz napęd pod pc, odpalasz jungleflashera, wybierasz port sata aż zaskoczy benek. Klikasz intro/device id lub benek unlock.
    Jak wyskoczą właściwości kostki klikasz read, zapisujesz, program zapyta się czy otworzyć lt - otwierasz i klikasz spoof source to target . Przechodzisz do zakładki mtk flash klikasz write i gotowe.
    Pod dosem:
    Ściągasz dosflash, wrzucasz plik z folderu dosflash 16 na botowalnego pena, odpalasz pc z pena, wpisujesz dosflash, wybierasz cyferkę pod którą pokazał się benek. Na zapytanie o wysłanie komendy odblokowującej dajesz Yes, klikasz w odczyt r - read.
    Przechodzisz do windowsa, otwierasz jungleflasher, open source fw wybierasz to co przed chwilą odczytałeś pod dosem. Program zapyta się czy wczytać fw, dajesz tak, spoof source to target > save to file.
    To co zapisałeś wrzucasz na pena, bootujesz dosflasha ponownie, wybierasz cyferkę napędu, odblokowanie yes, później zapis W - write. Podajesz nazwę pliku z fw który zapisałeś via jungleflasher i wrzuciłeś na pena, enter i po 5 sekundach konsola sflaszowana.

==

Z obrazkami masz wsio w dziale tutoriale.

4. prezeson

prezeson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. KNAR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  6. prezeson

prezeson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki za info, biore sie do roboty. ktore firmeware mam wybrac ? ix16-benq-0800 czy ix-ltv1.2-benq ?

7. KNAR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    lt v1.2 benq. 0800 jest do ripowania oryginalnych gier na pc.

8. prezeson

prezeson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co zrobic gdy mi nie wykrywa napedu? xbox ma byc wlaczony podczas przerabiania czy poprostu podlaczony do kompa ? jak zainstalowac via ports ?

9. xpajak

xpajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    mam pytanie czy da rade przerobić napęd benq na VIA VT8251 (dosflash v1.8)

ODPOWIE MI KTOŚ :(

Wczytywanie...

Poleć forum