1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja przy grach

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RealG, Kwiecień 10, 2010.

1. RealG

RealG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pewien problem z grami takimi jak NBA 2k10 i Fight Night 4. Po włożeniu płyty do napędu pojawia się możliwość aktualizacji (typ który przerabiał mi konsole powiedział żeby zaktualizować jak będzie taka możliwość) i kiedy chce aktualizować to po chwili pojawia się informacja że nie da się odczytać płyty i aktualizacji nie da się dokończyć przez co (tak myślę że to przez to :)) np w NBA nie da się save'ować bo żeby gra działała trzeba odłączyć dysk. Jest jakiś inny sposób aktualizacji ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Zrób aktualizacje offline z pendriva lub cd , powinno pomóc .

4. RealG

RealG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0