1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja - rada ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez KoRnick, Październik 28, 2008.

1. KoRnick

KoRnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Posiadam taki problem. Posiadam dashboard zaktualizowany do wersji 6683. Wersja, która jest do ściągnięcia i nagrania na płytkę czy tam pendrive'a w takim razie się nie włącza, a robiłem to na x sposobów. Niektóre gry chcą, aby dashboard został zaktualizowany, a w tym właśnie tkwi problem ... Dodam, że nie mam konsoli podpiętej do internetu. Macie może jakąś radę ? Dodam też, że czytałem duużą ilość tematów tutaj i nie odnalazłem odpowiedzi na te pytanie. Jeśli się mylę, przepraszam. ;)

Dzięki za ewentualne odpowiedzi. :))

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bednaros

Bednaros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Aktualizacja - rada ?

Mi bodajże się samo zaktualizowało jak włożyłem płytkę z FIFA09.

4. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów

OMG... a co ma się niby stać ?
    Zainstaluj update z płytki z grą, która go wymaga a wszystko będzie JAK NAJBARDZIEJ OK.

Naprawdę ludzie, dobijacie mnie.

5. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Czy flashowana czy nie, nie ma to znaczenia przy aktualizacji. Naczytałeś się głupot i teraz masz :) włóż płytę, zaktualizuj i po kłopocie.

Wczytywanie...

Poleć forum