1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja skladow fifa 09

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Chuck, Kwiecień 10, 2010.

1. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    Witam chcialbym sobie kupic fife tylko nie wiem czy oplaca sie kupowac 10 a nie wystarczy zaktualizowac sklady , tylko jak i czy sie da ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bierz 10 wszystko lepsze

4. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    tylko ze nie mam tyle kasy jak narazie na 10 to trzeba byloby da z 100zl:/ ,a da sie to aktualizowac??

5. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    ref

6. Kawiakano

Kawiakano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to ktos moze odpowiedziec czy sie da bo szukam szukam i nic nie moge znalesc ;/

7. mrvvbanan

mrvvbanan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ehh, żeś odkopał temat .
    No więc tak, jak wiesz w opcjach można samemu zmieniać kluby zawodnikom, no ale chwila zmieniać tyle zespołów? Po co? A jednak są ludzie, którzy tak robią i wrzucają save'y do internetu, potem zgrywasz na pendrive i podajesz w fifie ścieżkę do tego pliku. Nie wiem jednak czy 09 jest jeszcze wspierana i ma takich fanatyków, ale wiem, że do 10 się pojawiają.

Wczytywanie...

Poleć forum