1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja soft przed przeróbką

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ivanow, Grudzień 27, 2011.

1. Ivanow

Ivanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WWL
    Witam:cool:

Kupiłem właśnie mojego pierwszego nowego X slima 250 GB, produkcja luty 2011
    Konsola przy próbie podłączenia do sieci woła o aktualizację softu.
    Teraz X ma wgrany soft 2.0.12625.0

Na początku stycznia X będzie miał robiony RGH albo JTAG (jeszcze nie wiem) i zastanawiam się czy taka aktualizacja nie utrudni przeróbki.

Będę wdzięczny za każde info czy link na ten temat

Pytam bo to początki zabawy z X, a na PS3 z którego się przesiadłem właśnie taka aktualizacja do wyższego softu dosyć mocno utrudniała późniejszą przeróbkę(CFW)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    RGH napewno nie ma to znaczenia ,ale kolejne dashe mogą szkodzić

4. Ivanow

Ivanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WWL
    Dzięki...a co jak będę chciał wrzucić JTAG, nie będzie trudniej na nowszym sofcie?

Wczytywanie...

Poleć forum