1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja softu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mcichocki, Maj 13, 2010.

1. mcichocki

mcichocki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Konsolę Xbox 360 mam od trzech dni. Próbując odtworzyć kilka filmów napotkałem problem. Komunikat nakazuje podłączyć konsolę do sieci Internet celem pobrania odpowiednich aktualizacji. Stąd też moje pytanie - czy można zaktualizować oprogramowanie konsoli nie podłączając jej do sieci?
    W domu nie posiadam stałego łącza Internetowego, ale mógłbym pobrać stosowną aktualizację i zainstalować za pomocą pendrive.

Pozdrawiam,
    Michał

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia: