1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja systemu konsoli, problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez hektorek, Styczeń 3, 2012.

1. hektorek

hektorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wczoraj mnie coś podkusiło żeby odpalić na konsoli f1 2011, po instalacji gra chciała mi zaktualizować system... i oczywiście dałem d***y i wcisnąłem aktualizuj, teraz konsola na początku wywala jakiś błąd i chce się zaktualizować tylko coś z tą płytą nie tak, i teraz się zastanawiam czy wgrać na pendraka aktualke z M$ czy jakoś inaczej kombinować muszę

2. Lotnik421 Xbox One

3. drdude

drdude Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Poszukaj na forum gdzieś to widziałem np. błąd aktualizacji

lub sciągnij aktualizacje 12625,13146,13599,13604 bo nie pamiętam jaką miała ta gra wypakuj i wrzuć folder $systemupdate na pendriv-a, tylko go przedtem sformatuj w FAT32 i rura

4. hektorek

hektorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak, ale czytałem że "usunie" taki zabieg przeróbkę, ja mam zdaje się lt 1,71+ jakoś tak, i piszą że taki update nadpisuje coś tam w napędzie i konsola nie czyta "kopii zapasowych", czy może aktualizacja systemu a dashboardu to 2 całkiem rózne sprawy

5. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    Najprawdopodobniej usunie przeróbkę i wtedy 2.0 najlepiej.

Wczytywanie...

Poleć forum