1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja (TU) dla Mass Effect 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez t3rror, Maj 22, 2010.

1. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cześć
    Poszukuję najnowszego uaktualnienia (Title Updates – TU) dla polskiego Mass Effect 2 (0B7BB8FE). Oczywiście patrzyłem na XBUC, ale niestety nie ma tam tego (ani prawie dla żadnej gry .pl).
    Więc do rzeczy: gdyby ktoś mógł ściągnąć z Xbox Live najnowszą aktualizację (to zdaje się jest już druga) i wrzucić na jakiś serwer typu RapidShare.com lub jeszcze lepiej - zamieścić to na XBUC (xboxupdates.tk lub xbuc.tk) będę niezwykle wdzięczny (oraz pewnie nie tylko ja).
    Jak ktoś chciałby pomóc, ale nie wie jak, niech się odezwie w temacie, bądź wyśle do mnie PW to udostępnię jakiś poradnik na ten temat.

EDIT: Jakby ktoś poszukiwał, to wrzuciłem dziś na XBUC aktualizację do ME 2, oraz paru innych gier. Temat można zamknąć...

Wczytywanie...

Poleć forum