1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja?!? v2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FigomanTV, Styczeń 20, 2013.

1. FigomanTV

FigomanTV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Wrzucam ten post po raz drugi ponieważ został wrzucony do kosza... Posiadam xbox LT3.0 Zgrałem call of duty black ops na płytę po czym włożyłem ją do napędu xboxa. Następnie wyskoczyła informacja o przymusie aktualizacji! Nie mam pojęcia o swojej konsoli więcej że jest przerobiona na LT3.0. Czy mogę aktualizować konsolę bez obawy że stracę przerobienie? :3
    Nie znam żadnych terminów związanych z xboxem więc proszę z góry o prostą odpowiedź. Co mam zrobić?!?
    FigomanTV:biggrin:

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Aktualizacja?!? v2

Lt od 1.92 nie jest usuwane przez aktualizacje