1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja w forza motorsport 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez brzeziniak, Sierpień 31, 2013.

1. brzeziniak

brzeziniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam mam taki problem gdyż przy ładowaniu się gry pojawia się taki komunikat "plik z zapisanym profilem wymaga najnowszej aktualizacji . Zaloguj się do Xbox Live i po pobraniu aktualizacji uruchom grę ponownie" . Dodam że na innych profilach działa normalnie tylko jest ten problem na tym profilu gdzie mam 75% przejścia kariery . Nie mam mozliwości połączenia sie z internetem . Proszę o odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pobierz w takim razie najnowszy Title Update ze strony xbuc.net do FM2. Musisz oczywiście ściągnąć TU pod odpowiednie Media ID (Media ID update musi zgadzać się z tym co jest na płycie) i wgrać przez odpowiednio na pendrive'a.

4. brzeziniak

brzeziniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    O co chodzi z tym media id jak to sprawdzić żeby się zgadzało i jak to wgrać na xboxa ?

Wczytywanie...

Poleć forum