1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja w przerobionym X'ie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MartinV, Maj 22, 2012.

1. MartinV

MartinV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ściągnąłem Max Payne'a 3 i żeby go uruchomić trzeba zainstalować aktualizacje którą mam na płycie z grą.
    I moje pytanie brzmi, czy jeśli zainstaluje update'a z gry lub też sam ściągnę ją z internetu to piraty dalej będą chodziły ? Czy też może są jakieś "specjalne" uaktualnienia pod przerobione X360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakiego Dash'a masz teraz? Napęd w konsoli? LT?

4. MartinV

MartinV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    LT : 3.0
    Napęd : Lite - On
    Dash : 2.0.14719.0

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nic się nie stanie. Widocznie to jakaś aktualizacja do gry, bo dasha masz najnowszego.

6. xxxmateusz00xxx

xxxmateusz00xxx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam to samo pytanie, dzis przyszedl mi xbox LT 3.0 i nie ograniam jeszcze wszystkiego.
    Chce zagrac w Maxa Payne 3 i tez prosi o aktualizacje, no to zaaktualizowalem, po chwili reset konsoli, gra dziala, ale pendrive juznie czyta i nie moge zapisac stanu gry, gdzie sprawdzic wersje dasha itp i czy moge zaaktualizowac konsole aktualizacją z oficjalnej strony xbox'a

PS: Dash 2.0.14719.0

http://allegro.pl/xbox-360-elite-jasper-lt-3-0-13599-bez-bana-i2357105401.html

7. MartinV

MartinV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za pomoc, bez urazy ale poprosiłbym jeszcze kogoś czy uważa tak samo jak Ty.
    Nie, żebym Ci nie wierzył ale chciałbym się upewnić by potem tego nie żałować.
    Przyjrzałem się bliżej komunikatowi i pisze, że to update konsoli więc chyba nie zbyt wiele ma to wspólnego z grą.

8. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Spoko. Niech się jeszcze ktoś wypowie bardziej obeznany w temacie :)
    Ps. Max Payne 3 wymaga dasha 14719 więc takiego który Ty masz, a nowszej wersji nie ma.

Wczytywanie...

Poleć forum