1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja x boxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dylek82, Sierpień 1, 2009.

1. dylek82

dylek82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    skorzystalem z instrukcji offtopica Aktualizacja Dashboard - offline [2.0.7371.0] i dostosowuje sie do wszystkiego lecz by dokonac poprawnej instalacji aktualizacji wymagany jest system plikow FAT32,niestety ja przekonwersowalem uporzednio na NTFS gdyz gry nie chcialy dzialac.przeszukalem juz fora i nikt jednoznacznie nie wypowiada sie na ten temat,mianowicie czy jest mozliwosc konwersji z NTFS na FAT32,jesli tak to czy jest mozliwosc utraty danych.
    byc moze zna ktos jakas inna metode aktualizacji przy zachowaniu NTFS?
    dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Jest, ale ze stratą danych ;s zakładam że to pendrive, to wystarczy kliknąć formatuj i wybrać fat32, potem rozpocznij i gotowe :) Potem skopiuj dasha i zaaktualizuj. Jeśli chcesz sobie zmienić system plików na dysku lokalnym to jest jakieś polecenie do cmd, jak chcesz to poszukam :) To jest proste, mogę zrobić tutka screenowego jeśli nie dasz rady :p

4. dylek82

dylek82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    p

zrobilem formata pena lecz nic z tego,chyba wymagana jest konwersja d: lub c:, lecz jak uprzednio nadmienilem nigdzie nie moge znalesc informacji co i jak . z fat32 na ntfs jest latwo ale co gdy chce odwrotnie.(utrace dane czy nie).czy jest jakas alternatywna metoda instalacji aktualizacji przy zachowaniu ntfs?
    dzieki

5. dylek82

dylek82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    p

czy jest mozliwosc aktualizacji przez podlaczenie do internetu mimo ze nadal mam ntfs?jezeli jest to mozliwe to prosze o jakis link co i jak?
    wkoncu sie naucze to moze kiedys i ja komus pomoge:DD

6. dylek82

dylek82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ???

ok wiec zrobilem wszystko jak trzeba:
    - sciagnalem,wypakowalem,zgralem na pena $SystemUpdate_Fall08 ,
    -przeformatowalem pena na FAT32,
    -wkladam do konsoli (przy wlaczonej konsoli) po czym wylaczam i wlaczam konsole i nic.zero aktualizacji!(mam ustawione by startowal z plytki)

pomozcie

7. 666robsik666

666robsik666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0