1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja x boxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dylek82, Sierpień 1, 2009.

1. dylek82

dylek82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    skorzystalem z instrukcji offtopica Aktualizacja Dashboard - offline [2.0.7371.0] i dostosowuje sie do wszystkiego lecz by dokonac poprawnej instalacji aktualizacji wymagany jest system plikow FAT32,niestety ja przekonwersowalem uporzednio na NTFS gdyz gry nie chcialy dzialac.przeszukalem juz fora i nikt jednoznacznie nie wypowiada sie na ten temat,mianowicie czy jest mozliwosc konwersji z NTFS na FAT32,jesli tak to czy jest mozliwosc utraty danych.
    byc moze zna ktos jakas inna metode aktualizacji przy zachowaniu NTFS?
    dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Jest, ale ze stratą danych ;s zakładam że to pendrive, to wystarczy kliknąć formatuj i wybrać fat32, potem rozpocznij i gotowe :) Potem skopiuj dasha i zaaktualizuj. Jeśli chcesz sobie zmienić system plików na dysku lokalnym to jest jakieś polecenie do cmd, jak chcesz to poszukam :) To jest proste, mogę zrobić tutka screenowego jeśli nie dasz rady :p

4. dylek82

dylek82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    p

zrobilem formata pena lecz nic z tego,chyba wymagana jest konwersja d: lub c:, lecz jak uprzednio nadmienilem nigdzie nie moge znalesc informacji co i jak . z fat32 na ntfs jest latwo ale co gdy chce odwrotnie.(utrace dane czy nie).czy jest jakas alternatywna metoda instalacji aktualizacji przy zachowaniu ntfs?
    dzieki

5. dylek82

dylek82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    p

czy jest mozliwosc aktualizacji przez podlaczenie do internetu mimo ze nadal mam ntfs?jezeli jest to mozliwe to prosze o jakis link co i jak?
    wkoncu sie naucze to moze kiedys i ja komus pomoge:DD

6. dylek82

dylek82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ???

ok wiec zrobilem wszystko jak trzeba:
    - sciagnalem,wypakowalem,zgralem na pena $SystemUpdate_Fall08 ,
    -przeformatowalem pena na FAT32,
    -wkladam do konsoli (przy wlaczonej konsoli) po czym wylaczam i wlaczam konsole i nic.zero aktualizacji!(mam ustawione by startowal z plytki)

pomozcie

7. 666robsik666

666robsik666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0