1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Xboksa na LT+ 1.9 ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez k4cz0r, Lipiec 25, 2011.

1. k4cz0r

k4cz0r Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Olsztyn
    Mam Xboksa już równo miesiąc i 5 dni, bo 20 lipca wygasło mi promocyjne konto GOLD dla nowych użytkowników w XBL. Przed chwilą podłączyłem kabel, bo chciałem spojrzeć na ceny piosenek do Rock Banda. Przy testowaniu połączenia wylazło mi okienko z wymaganą aktualizacją oprogramowania. Z tego co wiem nie wolno jej robić na przeróbce przez konsole ponieważ trafi go ban + strata przeróbki. Czy da się ją jakoś domowym sposobem zaktualizować żebym z powrotem miał dostęp do XBL ?

Konsola Jasper Premium [rocznik 2009]
    LT+ 1.9 + dash 2.0.13146.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Aktualizuj, nic się nie stanie.
    Nie ma nowego FW.

4. k4cz0r

k4cz0r Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Olsztyn
    Mógłby się ktoś jeszcze w razie czego wypowiedzieć ? Wolę nie ryzykować po tylko jednej wypowiedzi.... :)

5. zoltypl

zoltypl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BARTY
    mozesz aktualizowac ,skoro masz 1.9 . przestana jedynie Ci działać gry z ap25 do czasu kiedy wyjda nowe patche .

6. k4cz0r

k4cz0r Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Olsztyn
    Ok rozumiem, a gry z AP25 można na razie zliczyć na palcach....nawet jednej ręki :) [NFS:HP, ostatnie 2 CoD, Fable 3, Halo Reach i AC: Brotherhood]

Wczytywanie...

Poleć forum