Aktualizacja XBOX 1/11/10 !

lol22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moze jestem głupkiem , nie umiem czytać , zadaje dziecinne pytania ale fakt jest taki ze zagubiłem się w tym wszystkim. Czytałem wiele tematów jednak odpowiedzi na wszystkie pytania nie dostałem a wydaje mi się ze nie jest trudno na nie odpowiedzieć. Nie jestem jedyny , wiem to i po prostu proszę o Pomoc.

Otóż jak wiadomo , Microsoft wydal aktualizacje (którą zresztą zaaktualizowalem do "polowy" ) . I teraz moje banalne pytanie : Czy mogę dostać Bana ?

Mam przerobiona konsole , LT i jestem nieoflagowany z czego mi wiadomo. Tak jak mowilem , aktualizacje zrobilem do polowy następnie odłączyłem się z Live'a w razie czego... jednak chce powrócić do gry po necie jednak na forum , piszecie ze lepiej poczekac.

Z drugiej strony , inni piszą ze grac można jednak tylko na x<ssv25 , czyli ssv25 w dol i właśnie tego nie rozumiem. Microsoft oflagowuje tylko gry najnowsze (ssv25) a te starsze nie ? Czyli w te starsze można spokojnie pocinac , a te nowsze unikac az do wyjścia LT+ ?

Przydałby się ktoś kto by to wytłumaczył , bynajmniej dla takiego jak dla mnie. Dziekuje za uwagę.
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
 

lol22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czytałem , jednak nie pytam się czy dostane bana bo przerobiłem konsole ale jakie zmiany zaszły od aktualizacji , wiedząc ze wszystkiego jeszcze nie wiadomo.
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie włączaj po prostu na nowej aktualizacji gier z A.P 25 - ssv3. Z tego co wiem chyba tylko z Fablem 3 są problemy, reszta powinna być ok. Fable narazie flaguje konsolę, nawet offline.
 

Boczek

Użytkownik
Użytkownik
Musisz także uważać na aktualizacje starych gier. Z tego co wyczytałem na xbox scene starsze tytuły mogą zostać zaktualizowane by zawierały najnowsze zabezpieczenia (mam na myśli AP 2.5), ale nie muszą więc trzymaj się na baczności i staraj się na jakiś moment nie aktualizować gier.
 

lol22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
AHA , już więcej rozumiem.

Gdyby ktoś wiedział jakie gry maja AP 2.5 oprócz Fable niech dadzą znać.
 

Do góry Bottom