1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TradicFir321, Marzec 3, 2015.

1. TradicFir321

TradicFir321 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam czy ktoś już czytał ten post http://www.onlinecenter.pl/13500/Aktualnosci/Aktualizacje-Xboksa-360.html i wie jak zabrać udział w beta testach tej aktualizacji

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zostaną wybrani ludzie i oni będą mogli zapraszać, tak bynajmniej jest na XO...

4. TradicFir321

TradicFir321 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    Dokładnie jak SETH napisał-trzeba zostać zaproszonym. Ja dostałem takie zapro i szczerze mocno się waham czy do tych testów przystąpić. Myślę,że zapraszają do tego ludzi , którzy często używają ich konsoli. Wszystko extra,fajnie że konsola,która w/g obowiązujących standardów powinna odejść już w zapomnienie będzie przez ms aktualizowana, możesz pierwszy przetestować różne aktualizacje i nowości( jakieś plotki chodzą nawet,że 360-ka ma mieć interfejs One ???) ale są też minusy. Czytałem na różnych forach opinię dotychczasowych dobrowolnych beta testerów 360-ki ;) i generalnie narzekali,że tych aktualizacji jest sporo, odpalasz konsolę,żeby pograć zamiast tego komunikat,że trzeba ściągnąć aktualkę,no i zaczyna się "mielenie" często po kilkanaście minut. Bywa,że nawet ok. 5 razy w tygodniu. Także miejcie to na uwadze :)

6. Shadek

Shadek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A czy posiadając przeróbke lt 3 mogę przyjąć zaproszenie do testów, nie martwiąc się że konsola zostanie zbanowana?

Wczytywanie...

Poleć forum