aktualizacja xbox live

stanislaw999

Użytkownik
Użytkownik
witam

Mam pytanie odnośnie aktualizacji o którą pyta ostatnio system.
W tej chwili mam dashboard 15574 i być może niedługo będzie można coś z nim zrobić, dlatego mam pytanie czy jeżeli wykonam aktualizację to może ona zmienić, zaktualizować dashboard?

Jeszcze jedno pytanko, czy po przeróbce rgh można na oryginałach grać on-line, czy wtedy już trzeba całkowicie zapomnieć o necie?

Pozdro
 

TigraTeam

Banned
Po aktualizacji podniesie dashboard do najnowszego,przy rgh narazie nie ma mowy o livie chyba ze masz dual nand
 

stanislaw999

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, dobrze rozumuję że dual nand to odpowiedni rodzaj przeróbki?
 

TigraTeam

Banned
jest to przerobka rgh na ktorej masz dwa nandy jeden oryginalny grasz na livie a drugi do rgh
 

stanislaw999

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki jeszcze raz, czyli uzbrajam się w cierpliwość kiedy mój dashboard będzie do przeróbki.
W końcu syn będzie mógł pograć z horzę po sieci :)

P.S. Czy dual jest "robiony" z oryginału który jest w konsoli, czy można wgrać starszy dashboard?
 

akwarium25

Banned
Lt mozesz grac na xbox live o ile naped przerabialny.
 

stanislaw999

Użytkownik
Użytkownik
Lt mozesz grac na xbox live o ile naped przerabialny.
ok, ale wydaje mi się, że przerabianie/wypalanie płyt jest uciążliwe, choć może tylko mi się tak wydaje :)
musiałbym spróbować ...
 

akwarium25

Banned
Jak sie robi to umiejetnie to lajt
 

stanislaw999

Użytkownik
Użytkownik
ok, jak będę w domu rozglądnę się o wymaganiach LT
 

akwarium25

Banned
Fatka kazda, slim do daty produkcji sierpien 2011
 

stanislaw999

Użytkownik
Użytkownik
Mam slim kwiecień lub maj 2011 :)
 

TigraTeam

Banned
no to spokojnie Lt zrobisz
 

stanislaw999

Użytkownik
Użytkownik
Można później w razie zachcianki dołożyć RGH?
Jeszcze jedno odnośnie dual nand, ta druga pamięć jest potrzebna z innej konsoli, czy to jest jakaś którą można spokojnie kupić?
Dzięki z góry.
 

Do góry Bottom