1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja XBOX LIVE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sirpiotroslaw, Styczeń 23, 2011.

1. sirpiotroslaw

sirpiotroslaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, dziś dołączyłem do XBOX LIVE, zaczęła ściągać mi się aktualizacja. No to luz, poczekałem z 10 minut, doszło do polowy paska i nagle wygląd okienka się zmienił z niebieskiego na białe, a pasek się "wyzerował" Na tę aktualizację czekałem ok. 40 minut (mam neo livebox 512mb). Gdy w końcu się zaktualizowało, konsola zresetowała się i wygląd menu zmienił się na całkowicie inny, do c***a nie podobny. Myślałem, że to koniec aktualizacji, aż tu nagle gdy chcę dołączyć do xbox live mam błą "usługa czasowo niedostępna". Zaczęła mi się też ładować nowa aktualizacja, po srawdzeniu połączenia internetowego. Czy to normalne? Mam X'a od jakiegos tygodnia i nie znam sie na tych aktualizacjach ani trochę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Jest to mozliwe masz slabego neta i temu to tyle trwa:)

4. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    chyba nic ja mam gorszego neta i mi smiaga ładnie. Co do xbl to spróbuj jutro

5. sirpiotroslaw

sirpiotroslaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodam jeszcze, ze po tej aktualizacji nie moge ustawic awatara, co wczesniej moglem. Ta druga aktualizacja laduje mi się już pół godziny, weszło ok. 1/8 paska ładowania :/

6. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    może servery są przeciążone ?

7. Sprinter142

Sprinter142 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hrubieszów
    Ciekawe, bo właśnie mi z kolei pobrała się szybko ta aktualizacja...

Wczytywanie...

Poleć forum