1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez JuchuS, Grudzień 20, 2010.

1. JuchuS

JuchuS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Korzystałem z szukajki ale takiego pytania to nie znalazłem. Chodzi o to, że nie mam dysku w konsoli, mam tylko kartę pamięci 256mb. I mam problem, ponieważ zrobiłem aktualizacje konsoli i na karcie zostało mi 20mb wolnego miejsca, czy nie da się tych aktualizacji wgrać jakoś w konsolę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Usuń avatary jeśli ich nie potrzebujesz , oszczędzisz sporo MB ( ok. 100). Przy kolejnej aktualizacji będziesz mógł je na nowo dograć.
    Wchodzisz w ustawienia > pamięć > usuń aktualizację.
    Ewentualnie jeśli masz najnowszy dashboard to masz przecież możliwość skorzystania z pendriva jako dysku do X360. Podłącz pendrive , wejdź w ustawienia , pamięć i tam będziesz miał wszystko opisane.

Wczytywanie...

Poleć forum