1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ZenStone, Kwiecień 11, 2012.

1. ZenStone

ZenStone Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mając starą przeróbkę bodajże Ixtreme 1.5 lub Xtreme 1.5 , nie mogłem sobie pozwolić na grę w nowe gry typu Fifa 12 , Gears of War 3 itd , więc pewnego dnia wpadł do mnie kumpel z oryginalną Fifą 12 i żeby ją odpalić zaaktualizowałem xboxa z płytki , i tu się pojawił problem , po tej aktualizacji nie mogłem już grać w piraty . Czy mogę jakoś przywrócić konsolę do poprzedniego stanu , czy musze absolutnie przerobić konsolkę 2gi raz ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    przerobić 2 raz...

4. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Usunąłeś przeróbkę, musisz wgrać ją drugi raz.

Wczytywanie...

Poleć forum