1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja z gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez roman9440, Grudzień 20, 2011.

1. roman9440

roman9440 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak jest z tą aktualizacją gier nagrałem super Street fighter i chciała mi aktualizacje wgrywać to wgrałem pozostałe gry nagrane chodzą czy mogę nagrać teraz nową grę np dbz ultimate tankaichi i jak będzie chciała aktualizować to brać aktualizacje ????? szukałem już na temat usunięcia przeróbki ale ludki miały konsole podliczoną do internetu czy jak nie będę miał podłączonej do internetu to mi nie usunie przeróbki po aktualizacji z gry

2. Lotnik421 Xbox One

3. katido

katido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pabianice
    wszystko zalerzy jaka przerobke konsoli jesli masz jakas starsza niz np lt 1.9 to usunie ci przerobke

4. roman9440

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem jaka przeróbka jest wgrana bo to wujka a on nie wie jako mu wsadzili ale przerabiał go jakiś rok temu powinni mu chyba w tedy najnowszą przeróbkę wgrać jaka dostępna była super street z aktualizował się i chodzi a nagrywałem go bez żadnego pacza pobrałem wypaliłem i chodzi może to pomorze w ustaleniu wersji jaka mu wsadzili

5. xomichuox

xomichuox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ostatnio przerobilem konsole na LT+2.0 i gdy wkladam do napedu kopie zapasowe gier to wyskakuje mi komunikat, ze potrzebna jest aktualizacja aby gra dzialala. Przedzwonilem do serwisu gdzie mi przerobili i powiedzieli, ze jak zaktualizuje street fighters to nie skasuje przerobki. Wiecie moze jak to jest z grami: Power Up, Kot w butach, Blackwater, Party games, Sports seazon two ? Wszystkie gry na kinecta. Nie chce ryzykowac aktualizujac bo potem bede musial znowu przerabiac a u mnie ciezko z czasem. Prosze o pomoc.

6. roman9440

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie masz się o co martwić bo na lt 2,0 żadna gra ci nie skasuje przeróbki tak słyszałem :p ale na wszelki wypadek po pytaj jeszcze na forum żeby później na mnie nie było

7. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Ludzie pamiętajcie o ortografii.
    Ja miałem tak że podczas aktualizacji miałem przeróbkę lt 1.1 i mi usunęło przerobiłem na LT 2.0 i hula... Więc jeśli masz lt 1.91 lub wyżej to przeróbka Ci pozostanie dah z końcówką 3599 usuwa przeróbkę jeśli masz przeróbkę niższą niż 1.91. Mogę dodać że gram w Kinect Sports season two... ale pamiętaj jeśli wgrywać dasha to najlepiej z strony microsoftu bo jak chciałem wgrać od Fify 12 to wyskoczył błąd na szczęście z pena podziałało...

8. xomichuox

xomichuox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie o co chodzi z tym Dash bo czytalem na forum i do konca nie zrozumialem o co z tym chodzi... Jest to aktualizacja ale czego ? i czy musze to wgrac ?

9. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Lt 1.1

Wczytywanie...

Poleć forum