1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja z xbl lub pendriva

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rekonstruktor, Maj 27, 2011.

1. rekonstruktor

rekonstruktor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Nurtuje mnie pewne pytanie a mianowicie,posiadam konsole z data produkcji lipiec 2008 naped liteon ten z zoltymi kabelkami pod przednim panelem.
    Mam zamiar przerobic konsole na LT+(za darmo kolega kupla sie tym zajmuje)ale slyszalem ze po wgraniu lt+ i po aktualizacji do najnowszego dashboardu moga wystapic problem jak rrod i blad e66.mam pytanie czy moj naped po aktualizacji z xbl lub pendrive nie bedzie mial takich problemow.
    Najpierw LT+ a potem aktulizacja po paru miesiacach poniewaz aktualizacja cofa przerobke a chce sie pare miesiecy nacieszyc konsola.
    Byc moze ten bład dotyka tylko napedy innych firm co o tym myślicie?
    co

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro dopiero chcesz wgrać LT+, to najpierw wgraj nowego dasha, a dopiero potem przerób konsolę.
    W ten sposób nic się nie skasuje.
    A rrrod to może wyskoczyć jak przy każdej innej czynności.

4. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie,NIE,NIE!!!
    Kolega wyrzej robi cię w konia. Jeżeli przed w graniem nowego Dasha nie wyciągniesz klucza to masz problem.
    Powiedz swojemu koledze, żeby wyciągnął najpierw klucz. Wgrał Dash. I korzystając z wcześniej wyciągniętgo klucza LT+.

Jeżeli najpierw zrobisz Dasha(przed kluczem) będzie ciężko wyciągnąć go.

5. rekonstruktor

rekonstruktor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po aktualizacjo do najnowszego dasha nie bede mogl grac na piratach poniewaz nie mam klucza napedu i nie wgram lt+.
    Narzie nie mam zamiaru aktualizowac dasha chce wgrac lt+ nacieszyc sie i poczekac az wyjdzie nowa przerobka lt 2.0.
    Czytalem ze sa problemy z ta aktualizacja w przypadku przerobionej konsoli?

6. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Wyjmij klucz, zaktualizuj, zrób LT+.

7. rekonstruktor

rekonstruktor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A wiec gdybym wszystko zrobil tak jak napisales to rozumiem ze nie moglbym grac w gry z zabepieczniem ap2.5.Ale gdybym zapomnial ze gra ma zabezpieczenia ap2.5 i wlozyl plyte do napedu dostal bym flage oczywiscie po wczesniejszej aktualizacji do najnowszego dasha i wgrania lt+?
    Boje sie flag jak cholera oraz czy jest mozliwosc dostania flagi po aktualizacji dasha czy m$ dal spobie spokoj z banami i flagami i zajał się piractwem gier ?

8. rekonstruktor

rekonstruktor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    poradzcie cos

Wczytywanie...

Poleć forum