1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez daddek122, Listopad 24, 2009.

1. daddek122

daddek122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.
    mam pytanie , kolega ma xboxa 360 1.61 chcial sobie wlaczyc gierke (pisze w jego sprawie bo aktualnie neta nie ma) wszystko sie ladnie wlacza i nagle wyskakuje ze trzeba sciagnac aktualizacje by grac w ta gre, probowal sciagnac (nie ma podlaczonego do neta) niby cos sie tam ladowalo i nagle wyskoczylo ze nie moze zaaktualizowac gry, ze ma wyczyscic miekka szmatka lub wylaczyc konsole (to tez robil) i teraz nasuwaja pytania
    1.czy trzeba podlaczyc do neta xboxa?
    2. nie grozi to banem scaigniecie aktualizacji?
    3. mozna to jakos ominac,zeby normalnie grac?
    4.ogolnie co trzeba zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szonkok

Szonkok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.Nie
    2.Tak, grozi.
    3. Ja miałem takie samo coś (jeszcze na mojej starej konsoli) w l4d 2 pisało mi że muszę, a nacisnęłem kontynuuj i działało (nie podłączona do neta).
    4. 3 i 4 pytanie dotyczy tego samego.

4. Misieq8

Misieq8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Spróbuj zaktualizować offline bez podłączania do neta żeby bana nie złapać. Powinno pomoc jeśli dobrze zrozumiałem w czym tkwi problem.

5. smieszek02

smieszek02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Na forum jest temat założony dotyczący aktualizacji offline. Ja to robiłem 2 dni temu i tylko na pendrive musisz nagrać plik ważący 85mb, wkładasz do xboxa i wszystko dzieje się samo. Aktualizacja ta jest legalna. Chciałbym zaznaczyć że czasem jednak szukanie nie boli

6. lelek16

lelek16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Swarzędz
    Jeżeli dobrze pamiętam, to w większości gier są zawarte aktualizacje potrzebne do jej uruchomienia...

Wczytywanie...

Poleć forum