aktualizacja .?

Robert1996

Świeżak
Świeżak
Witam .!

Ostatnio gdy moja Mama kupowała mi Assasin Creed 2 (kopia zapasowa ;P) . Sprzedawca zapytał się czy mam najnowszą aktualizację bo jeśli nie to sobie nie pogram w święta w Assasina lub w FORZA 3 . U niego kosztuje to 10zł . i teraz tak kupić czy nie ...? bo faktycznie jak wkładam Assasina to chce go odtwarzać jak film ale nie leci film ... :( jak włączam x-a to się pojawia że jest dostępna aktualizacja i żebym się zalogował do xbox live ... ale ja nie mogę bo nie mam internetu w tymm pokoju ... więc co kupić czy się pożegnać z Assasinem .?
 

Kura

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiesz jaką masz przeróbkę? Na każdej przeróbce można odpalić każdą gre tylko trzeba ją odpowiednio przygotować. A sprzedawca jak to sprzedawca po prostu naciągacz. Jeśli nie wiesz jaki masz flash napędu to nic nie zdziałasz.

Jeśli chce ci odtwarzać ac2 jak film to masz na pewno przeróbkę starszą niż iEx 1.61 tyle ci mogę zapewnić
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Jak konsola po włączeniu gry może pokazywać , że dostępne są nowe aktualizacje do gry jak nie jest podpięta do internetu ??? Chodzi chyba o aktualizacje dashboardu ? Jeśli tak ( a raczej na pewno tak ) to ściągnij z internetu najnowsze aktualizacje ( z torrentów czy czego tam chcesz ) wrzuć na pendriva lub nagraj na cd i zaktualizuj konsolę i po problemie . Poza tym szukaj odpowiedzi zamiast po raz kilkunasty pytać o to co już było opisywane ! A na koniec "Assassin Creed 2" ma wave 4 więc w zależności od napędu w konsoli może działać bez problemu albo dopiero po użyciu płyty z activate.iso lub patchowaniu gry .
 

Do góry Bottom