1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez driver1304, Kwiecień 25, 2010.

1. driver1304

driver1304 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam takie pytanie, a mianowicie czy mozna takie rzeczy jak np. aktualizacja skladow w fifie sciagnac gdzies z internetu i poprzez pen driva lub plytke wgrac na xboxa??
    Bo mam przerobiona konsole ixe LT i z tego co mi wiadomo gdy sproboje to z aktualizowac przez xbl to dostana bana, prawda?:ban

2. Lotnik421 Xbox One

3. filet187

filet187 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    na forum gdzieś było o aktualizacji składów chyba w topiku wgrywanie gier demo na usb

4. SirArczi

SirArczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Teoretycznie narazie LT jest "bezpieczne".

Ale z tego co wiem ... nie bylo jeszcze smialka ktory by jakakolwiek aktualizacje zaciagnal przez LIVE

5. driver1304

driver1304 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    teoretycznie :pP
    boje sie ryzykowac przez xbl ;/
    jak nie ma innego sposobu niz aktualizacje z xbl no to trudno ;/ wole konsole bez bana :D

Wczytywanie...

Poleć forum