1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gybek, Maj 18, 2010.

1. Gybek

Gybek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na wstępie zaznaczę iż podejrzewam istnienie już takiego tematu ale znalezienie go mi nie wyszło.

Mój problem wygląda tak że za każdym razem jak wkładam nową grę pyta czy zaktualizować sprzęt ja odpowiadam nie i dość długo wczytuje na nowo grę.
    A pytanie brzmi czy po aktualizacji wszystko będzie ok (mam xtreme 1.6) i jak ją zrobić (z płyty z grą, podłączyć do internetu czy ściągnąć i nagrać na płytkę). Mam także tylko ok 20mb na karcie ale nie wiem czy to istotne. Proszę o pomoc i dzięki wszystkim chętnym.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  4. Gybek

Gybek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale najbardziej mnie interesuje czy nic się nie stanie mając przerobioną konsole nie tyle o bana co z samym xtreme.

5. Rolo89

Rolo89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Nic się nie stanie.

6. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wszystko będzie OK. Aktualizacja nie rusza iXtreme.

PS
    Nie odświeżyłem strony.

Wczytywanie...

Poleć forum