1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marklos3, Czerwiec 3, 2010.

1. marklos3

marklos3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Opiszę w kilku zdaniach moje kłopoty z aktualizacją . Mam nadzieje , że mój post rozjaśni w głowach takim niemotom jak ja.
    Zaczęło się od bana . Bana bym może przeżył ale blokady twardego już nie.
    Trochę pogrzebałem no i okazało się , że MS udostępnił aktualizację do pobrania z
    http://poradnik.telewizor.eu/wymiana-lasera.html
    Aktualizacja zdejmuje bana z twardego oraz przywraca avatary .
    Cały proces wydawał mi się czytelny . Pobrałem soft i lipa . Zaczęły się kłopoty .
    "Kliknij tutaj, aby rozpocząć pobieranie folderu aktualizacji. Zapisz go w dowolnej lokalizacji na komputerze pod nazwą „$SystemUpdate_Fall09_8955.zip”
    Zapisałem jak chcieli chłopcy z MS . Przez taki zapis moja konsola nie widziała aktualizacji . Nagrywałem na płytę folder z zawartością , później same pliki z folderu i ciągle nici . Podłączałem penka i ciągle to samo . W końcu wyczytałem , że folder ma mieć nazwę $SystemUpdate i tylko taką . Więc nagrałem to na penka i **** .
    I dopiero formatowanie pena na fat32 wgranie na niego aktualizacji z MS zadziałało .
    Sorry za wpis ale cieszę się , że mi się udało mimo prostoty tego zadania.

Ostatnia edycja: Maj 24, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba chodzi ci o dash 9199 bo to on zdejmuje blokade z dysku

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  5. marklos3

marklos3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No nie wiem . Zrobiłem aktualizację z linku podanego w pierwszym poście.
    Zdjąłem bana z dysku więc chyba jest tam ten nowszy dash.
    Nasuwa mi się pytanie . Skąd wiecie jaki dash aktualnie jest najnowszy .
    Jak można odczytać po aktualizacji jaka to wersja .
    I jeszcze jedno . Wiem , że aby oglądać divixy trzeba być podłączonym do xbl , wtedy ściągnąć kodeki itd.
    Wszyscy piszą , że nie ma innej możliwości . Tylko czy faktycznie ?
    Jeżeli ściągamy jakieś dane to muszą gdzieś się chyba zapisać ?
    Odpowiedz nie da się i już jest trochę niewystarczająca.

6. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Ze strony M$ oraz z tego że X-klocek sam informuje o nowszym jeżeli jesteś podłączony do XBL i jest dostępny dla Twojego regionu ( zależy na jaki region regowałeś konto XBL)

.. dokładnie inaczej się nie da...

.. kodeki są przypisane do konsoli, nie do profilu.. czyli np. wyjmując dysk ze swojej konsoli i wkładając go do innej, ściągasz kodeki do divix'ów, umieszczasz dysk u siebie w konsoli to nadal będzie się pluł system o kodeki gdyż na dysku będą kodeki nie przypisane do Twojej konsoli, na razie nie ma możliwości wrzucenia kodeków oddzielnie na dysk.

Wczytywanie...

Poleć forum