1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez beefree88, Październik 24, 2010.

1. beefree88

beefree88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    W niektórych nowszych grach wyskakuje mi komunikat, że jest dostępna nowa aktualizacja i dwie opcje do wybrania, aktualizować lub nie, jak wybiorę tą pierwszą to i tak nie zaktualizuję bo nie podłączam xboxa do neta (gdyż mam przeróbkę). lecz gdy wybiorę tą 2 opcje to wychodzi mi do menu głównego w xboxie po czym jak włączę ponownie grę to działa normalnie. Moje pytanie nasuwa się takie o co daję ta aktualizacja, czy mogę ją wprowadzić w trybie offline przez pendriva oraz czy po zaktualizowaniu nic mi się z systemem w xboxie nie pochrzani? Z góry dzięki za informacje udzielone przez Was.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak możesz z pendriva.. masz na forum i stronie m$.. mi tam żadnej przestrzeni nie zabrało.. ale ważne.. aktulizuj dzisiaj, najpóżniej jutro bo we wtorek będzie nowa wersja która ci zbanuje konsole offline.. :p tzn. oflaguje ale to praktycznie to samo

4. beefree88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    ale co ta aktualizacja daje skoro i tak gierki się odpalają nawet bez niej, możesz napisać nazwę tej aktualizacji albo podać jakiś link?

5. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    Weź nie gadaj głupot.
    Nic jak narazie ci z konsolą nie zrobi .Bo już sprawdzali ,to nic się nie dzieje. Ciekawe , skąd masz takie informacjie , że ci oflaguje konsolke.

Pozdrawiam.

6. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Wiele osób wypowiadało się na forum. Niektórzy wgrali najnowszą aktualizację bez avatrów na ixtreme LT 1.1 i wszystko chodziło na kopiach zapasowych gier. Nie wiem co za pomysł że banuje offline. Pewnie jak ktoś podłączy się do neta to dopiero dostanie bana.

7. COREONE

COREONE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aktualizacji jest do gry na xbl jak grasz offline nie jest ci potrzebna wiec daruj sobie wrzucanie przez pendriva

8. beefree88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    No i wielkie dzięki człowieku za krótką i zwięzłą odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum