1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bomax2, Luty 17, 2011.

1. bomax2

bomax2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdzie moge znalezc ta najnowsza aktualizacje do xpudla bo nie moge jej znalezc ? Chce pograc w Ac:Brotherhood ale wyskakuje mi ze trzeba aktualizowac a z tej plyty wywala blad ze nie da sie odczytac

2. Lotnik421 Xbox One

3. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Na xbox.com gdzieś powinna być, nie jestem pewny. Podłącz konsolę do neta i aktualizuj. :)

4. bomax2

bomax2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bana mam ;D a na xbox.com szukalem ale nie moge znalezc ;P

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  6. saset0

saset0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz
    Witam. Pozwole sie podpiąc pod temat kolegi zamiast tworzyć nowy. Problem również polega na aktualizacji. Ostatniego Dasha miałem jeszcze sprzed wyjścia Forzy Motorsport 3 , potem odłączyłem kabelek gdyż jakas fala banów szła. Dziś zassałem Bulletstorm i gra zaoferowała aktualke . Bez namysłu zgodziłem się , pierszy etap ok ale potem problem gdyż wyskoczył jakiś bład 3143 - 0000 - 3000 - .... na googlach nic o tym bledzie nie pisze. I teraz nie wiem czy mi zaaktualizowalo Dasha kompletnie czy w polowie. Gdyz wciaż po włozeniu Gry wyskakuje aktualka ktora sie blokuje po paru % ze wzgeldu na porysowana płyte. Dash sam w sobie sie zmienił , inaczej wyglada i doszly zakładki Kinecta . Ale w takim razie czemu gra wciaz wola aktualizacji, popsułem cos czy to juz inna aktualka a Dasj sie zaaktualizowal?? Bylbym wdzieczny za jakies odpowiedzi i pomoc :] pozdrawiam.

Jak wchodze w progil i chce dostosować avatara wyskakuje komunikat " Korzystanie z tej funkcji wymaga zainstalowania aktualizacji systemu"

W ustawienia konsoli Dane systemowe za to pisze ze Interfejst główny 2.0.12611.0

Wczytywanie...

Poleć forum