1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dzendzey, Wrzesień 18, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dzendzey

dzendzey Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chcę zacząć grać na oryginałach lecz mam przerobioną konsole, podobno nowa aktualizacja usuwa przeróbkę i zwracam się do was z pytaniem. Czy jak zrobię nową aktualizacje i usunie mi moja przeróbkę będę mógł grać na xbl bez żadnych problemów, banów, itp?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak grałeś kiedyś na live na piracie ryzyko bana możesz dostać i tak. najnowszy dash 13xxx wystarczy ,że nie masz tego dasha i się podłączysz na live i się zrobi. jak masz orginalny napęd z tej konsoli to nie masz co się bać bo może ci zablokować konsole i trzeba będzie kombinować .dasha możesz też ściagnać z xbox.com. ja ci polecam jak podłanczaleś na live na piracie. sprzedać zaminieć. bo się okaże ,że za tamte piraty dostaniesz bana na orginałach bo za gry nie ma bana za flasha.

4. dzendzey

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    grać na live nie grałem, grałem tylko single a z live korzystałem tylko by sprawdzić co tam jest i żeby zaktualizować wcześniejsze dashe

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    też może być ale wątpie. jak chcesz to legalizuj . raczej nie ma szans na bana raczej:)

6. dzendzey

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzięki wielkie

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum