1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pavvelrm, Wrzesień 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Pavvelrm

Pavvelrm Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, nie grałem praktycznie przez zimę i wiosnę na X360 i z tego co widzę, dużo się pozmieniało. Kompletnie nie jestem już w temacie. Mam pytanie, mam w swoim xboxie wgrany ix 1.6, wiem, że na tym sobie nie pogram, jednak z tego co pamiętam, można było grać na ACTIVATE ISC. Mam dalej tą płytkę, i teraz nasuwa się moje pytanie, czy będę mógł grać w Fife 12 na tej oto właśnie płycie, czy nie bardzo? Z góry zaznaczam, że od ... listopada zeszłego roku nic nie ingerowałem w xboxa - zero aktualizacji etc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja ci nie pomogę bo
    Ale wiesz co? Opcja "szukaj" na forum na pewno w nim jest : )

4. Pavvelrm

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No tak, ale nigdzie praktycznie ludzie nie wspominają o Activate ISO, także po prostu mam jedno zasadnicze pytanie, czy nie ma jakiejkolwiek szansy grania na 1.6? Przez Actiavte ISO czy przez jakieś patchowanie gier?

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    i co z tego że nie pisze o activate iso? Pisze za to, że wymaga dasha, który usuwa przeróbkę. Więc chyba logiczne jest że żaden activate iso nie pomoże na nieprzerobioną konsolę. I nie, żadne patchowanie, napylanie i modły do bożka wojny też nie pomogą na odpalenie na 1.6

6. Pavvelrm

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki, temat do zamknięcia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum