1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Roofi78, Październik 22, 2011.

1. Roofi78

Roofi78 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż tak, mam przerobioną konsolę, ściągam gry, nagrywam, gram, wszystko dobrze. Ściągnąłem sobie Dark Souls, nagrałem, wrzuciłem do napędu i odpaliłem, a tu komunikat, że muszę zrobić aktualizacje gdy kliknę nie, to po prostu wraca mnie do menu konsoli. Jak kliknę tak, to co się stanie? Jestem totalnym newbie w sprawach konsol, po prostu nie wiem jak konsola ma zamiar się zaktualizować nie mając nawet wi-fi aby połączyć się z internetem :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. nehm

nehm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Zależy jaką masz przeróbkę i dash w tej chwili.
    Jeżeli masz starą przeróbkę ze starym dashem to ta aktualizacja usunie Ci przeróbkę i będziesz musiał od nowa przerabiać.

4. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A jesli chodzi o aktualizację to znajduje się ona na płycie kolego. Sprawdź w ustawieniach konsoli-> dane systemowe jaki masz dash i napisz nam my Ci powiemy co i jak:D

5. Roofi78

Roofi78 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już nie musicie, wcisnąłem tak, i zainstalowało/wgrało się poprawnie, gra się odpaliła i działa. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum