1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacje gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Davvido, Luty 6, 2010.

1. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Krótko: bezpiecznie jest aktualizować gry bezpośrednio na XBL czy lepiej pobierać osobiście i ręcznie wrzucać na dysk?

2. Lotnik421 Xbox One

3. merchants

merchants Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Police
    Zależy od statutu Twojego napędu (czy przerobiony czy nie ). Jeśli nie przerobiony to oczywiście, że tak. A jeśli przerobiony to absolutnie XBL=BAN.

4. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie martw się - nie zawsze XBL=BAN na przerobionej. Pytam tylko, czy aktualizacja gry jest bezpieczna. Mam dwie konsole i mogę sobie przenieść aktualizacje z nieprzerobionej do przerobionej, ale mogę też pobrać je bezpośrednio na przerobionej i to by było dużo wygodniejsze.

Wczytywanie...

Poleć forum