1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacje MW2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Sevik, Maj 20, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    Witam. Kupiłem dzisiaj oryginalne "Modern Warfare 2" i przy włączaniu gry pisze "do gry konieczna jest aktualizacja" ale ja nie mam Xbox Live. Czy zawsze przy włączaniu tej gry, będzie musiało mi wyskakiwac takie powiadomienie? Czy jest to do czegoś potrzebne? Acha, i jeszcze jedno... Jak ustawic poziom trudności w kampani MW2? Dodam, że grę mam po angielsku. pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. anchelutte

anchelutte Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jezeli dasz aktualizuj to tylko raz Ci sie pojawi - jezeli anulujesz to za kazdym razem.
    Poziom trudnosci wybierasz po przejsciu "piekielka" tam gdzie strzelasz do makiet zamachowcow zaraz na poczatku.

4. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    dzięki anchelutte! :) Już wszystko jasne.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum